Фільтр

 • Виробник
  0
  0
  0
 • Ціна
  грн   -   грн
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)
GEL акумулятори для сонячних електростанцій

При облаштуванні домашньої сонячної електростанції, важливо правильно вирішити питання з розподілом і зберіганням енергії що виробляється. Оскільки інтенсивність освітлення змінюється в залежності від клімату, часу доби та інших факторів, вироблення електрики теж буде нерівномірним. Це викликає проблеми, особливо якщо енергія Сонця - основне джерело електропостачання.

Щоб уникнути цього, застосовують акумулятори GEL для сонячних електростанцій. Вони накопичують енергію, коли вона генерується інтенсивно, щоб її можна було використовувати пізніше.

Схожу функцію можуть виконувати також інші типи АКБ. Наприклад, у саморобних сонячних електростанціях можна побачити автомобільні батареї. Однак таке рішення складно назвати оптимальним: вони швидко стають непридатними, оскільки не пристосовані до роботи в комплекті з сонячними батареями. Тому краще купувати спеціалізовані акумулятори GEL для сонячних електростанцій. З ними надходження електроенергії залишатиметься стабільним.

Особливості GEL акумуляторів

Головна відмінність GEL акумуляторів для сонячних електростанцій від АКБ інших типів - консистенція електроліту. У гелевих батареях він знаходиться не в рідкому вигляді, а у формі гелю або пасти. Тому, якщо їх покласти на бік або навіть перевернути, вони все одно зберігають працездатність. Це спрощує монтаж, особливо в будинку або квартирі, де мало вільного місця.

Переваги гелевих АКБ:

 1. Не виділяють шкідливих газів при роботі.
 2. Зберігають працездатність при невеликих механічних ушкодженнях корпусу.
 3. Не протікають.
 4. Навіть у сильний мороз не розряджаються мимовільно і не втрачають ємність.
 5. Не втрачають властивостей при тривалому зберіганні, в тому числі в зарядженому стані.

Акумулятор для сонячних панелей витримує багато циклів перезарядки, і його термін служби у кілька разів перевищує період використання акумулятора з рідким електролітом. При цьому ми пропонуємо акумулятори, виготовлені з урахуванням їх використання в складі геліоелектростанцій. Вони не страждають від перепадів сили струму, частих циклів перезарядки, не втрачають ємність, коли заряджаються не до кінця. Ці властивості роблять їх оптимальним рішенням.

Конструктивно акумулятори з гелевим наповнювачем схожі на інші типи свинцево-кислотних АКБ.

Гелеві АКБ складаються з наступних компонентів:

 • герметичний корпус, зазвичай з пластика або гуми;
 • гратчасті свинцеві електроди;
 • пластини-сепаратори;
 • гелевий електроліт, що заповнює порожнечі між пластинами;
 • мастика, яка фіксує всю конструкцію і забезпечує її герметичність;
 • клеми для підключення до джерела енергії і навантаження.

Герметичність і продумана конструкція роблять GEL акумулятори для сонячних електростанцій безпечними і простими у вжитку.

GEL-Гелеві Акумулятори для Сонячних Батарей

Купити GEL акумулятори в Києві, Україні

Купуючи акумулятор для підключення сонячних панелей, вивчіть його технічні характеристики. Ключові параметри вказуються в технічному паспорті. За потреби звертайтеся до наших консультантів, і вони допоможуть вам з вибором конкретної АКБ або розробкою проекту. Радимо враховувати при виборі не тільки параметри підключення, такі як напруга, ємність, допустима величина розряду, а й зовнішні параметри - розміри і вага. Нерідко доводиться встановлювати обладнання для використання енергії Сонця на невеликій площі, тому краще обміркувати подібні моменти заздалегідь. Це спростить монтаж і обслуговування техніки в майбутньому.

У продажу є також і інші компоненти для облаштування домашніх сонячних електростанцій - інвертори, панелі фотоелементів, комплектуючі для монтажу і підключення. Ви переконаєтеся самі, що домашня альтернативна енергетика не вимагає надмірних витрат. Скористайтеся одним з типових рішень або замовте розробку проекту спеціально для вашої споруди.

Працюючи з 2004 року на цьому ринку, ми накопичили чималий досвід і зможемо запроектувати і втілити в життя рішення, оптимальне саме для вашого випадку.

Зателефонуйте нам сьогодні за номером ☎ (044) 222-56-56 або залиште заявку і ми вам передзвонимо!

Найбільш Часті Питання про Гелеві Акумулятори для Сонячних Електростанцій

✅ Що таке гелевий акумулятор?

GEL акумулятор являє собою свинцево-кислотну батарею з клапанним регулюванням (VRLA) + акумулятор з гелевим електролітом. Це один з видів свинцево-кислотних акумуляторів для зберігання енергії. Гелевий акумулятор використовує гель в якості електроліту замість рідкої кислоти.

✅ Які бувають сонячні акумулятори?

Які батареї найкраще підходять для сонячних батарей? Акумулятори, використовувані в домашніх накопичувачах енергії, зазвичай мають один з трьох хімічних складів: свинцево-кислотний, літій-іонний і солону воду.

✅ Як я можу дізнатися, який у мене акумулятор: AGM або гелевий?

На етикетці свинцево-кислотних акумуляторів з гелевим наповненням буде вказано «Gel-Filled». На етикетці свинцево-кислотних акумуляторів AGM буде написано «AGM».

✅ Де купити якісний гелевий акумулятор?

На сайті karno.ua ви зможете недорого купити гелевий акумулятор для сонячної станції будь-якої конфігурації: як для невеликих автономних систем так і моделі високой потужності.