Фільтр

 • Виробник
  0
  0
 • Ціна
  грн   -   грн
Показано з 1 по 15 із 28 (2 сторінок)
AGM Акумулятори Для Сонячних Електростанцій

Акумулятори - важливий компонент сонячної електростанції, якщо вона - основне джерело електроенергії. Надходження електрики буде коливатися з природних причин - через зміни погоди або освітленості. При цьому пік вироблення енергії не збігається з найвищою інтенсивністю її споживання.

З цієї причини необхідне обладнання, яке накопичить енергію, коли вона в надлишку, і буде віддавати згодом. Для цієї мети використовують акумулятори AGM для сонячної електростанції. Вони підходять для цієї функції краще, ніж АКБ інших типів.

Особливості AGM акумуляторів

Принцип дії схожий у всіх АКБ, незалежно від їхнього хімічного складу. При подачі електричного струму на електродах відбувається хімічна реакція. При підключенні навантаження, що споживає електрострум, реакція протікає у зворотному напрямку - пристрій віддає енергію. Однак АКБ які зустрічаються в побуті, наприклад, в автомобілях, не підходять для сонячної електростанції.

Акумулятору, встановленому в них, доводиться працювати у складних режимах:

 • він залишається незарядженим до кінця;
 • сила струму на вході коливається;
 • високий шанс, що ємність розрядиться до кінця або, навпаки, буде працювати з перевантаженням;
 • за порівняно короткий термін виконується багато циклів заряду-розряду.

Автомобільна АКБ в таких умовах швидко вичерпає ресурс і стане непридатною. Тому краще використовувати AGM - акумулятори, спеціально розраховані на такі ситуації. Вони виготовляються з урахуванням специфіки тих умов експлуатації і специфічних навантажень, які присутні при роботі сонячних панелей.

Абревіатура AGM позначає «absorption glass matt», що перекладається як «поглинаюча скляна пластина». Це характеристика внутрішньої структури пристрою. Якщо в звичайних АКБ електроліт знаходиться у вільному рідкому стані, то тут він просочує пластини і скловати. Це робить акумулятори AGM для сонячних батарей більш стійкими до ударів і падінь - ймовірність протікання зводиться до мінімального рівня.

Завдяки своїй структурі AGM акумулятори набувають також інших переваг:

 1. Однаково ефективні при плюсових і при мінусових температурах.
 2. Не бояться глибокого розряду.
 3. Заряджаються швидше, ніж рідинні.
 4. Мають велику ємність при таких самих габаритах.
 5. Зберігають працездатність у будь-якому положенні - це спрощує встановлення і експлуатацію.

Завдяки міцному корпусу AGM акумулятор для сонячної електростанції не виділяє шкідливих речовин, а значить, його можна безпечно використовувати всередині будівлі.

AGM Акумулятори для Сонячних Батарей, Панелей та Станцій

Купити AGM акумулятори в Києві, Україна

Плануючи обладнати в міській квартирі або заміському будинку геліоелектростанцію, варто одразу подумати і про покупку необхідного обладнання. Ми продаємо надійні AGM акумулятори для сонячних електростанцій, що володіють широким діапазоном характеристик. У продажу комплекти, які, крім батареї, містять сонячні панелі та інвертори. Це мінімальний набір устаткування, необхідний для облаштування геліоелектростанції.

Купуйте також AGM акумулятор окремо, підібравши модель, яка підходить за технічними параметрами. Він знадобиться, якщо потрібно покращити роботу наявної геліоелектростанції або замінити АКБ, яка вже виробила ресурс. При покупці зверніть увагу на сумісність з уже наявним обладнанням і на потужність, яку споживає підключена техніка.

Акумулятор AGM буде корисним в обох випадках - якщо енергія Сонця використовується автономно або ж у якості допоміжного джерела. У продажу сучасні АКБ, що випускаються надійними виробниками і розраховані на тривалий термін служби.

Компанія "Карно" працює з обладнанням для домашньої альтернативної енергетики з 2004 року. Протягом цього часу ми накопичили великий досвід проектування і реалізації різноманітних рішень - від типових до індивідуальних. Фахівці розроблять проект для заміського будинку, підберуть обладнання і встановлять його.

Зателефонуйте нам сьогодні за номером ☎ (044) 222-56-56 або залишіть заявку і ми вам передзвонимо!

Сонячна енергетика - це вигідне і доступне рішення!


Найбільш Часті Питання про Акумулятори AGM

✅ Що таке акумулятор AGM?

Акумулятори AGM, як і гелеві акумулятори, являють собою різновид свинцево-кислотних акумуляторів з герметичними осередками. І гелеві, і акумулятори AGM (абревіатура від Absorbed Glass Mat) не вимагають особливого обслуговування, мають глибоку циклічність і підходять як для постійного, так і для періодичного використання, наприклад, для резервного живлення сонячної системи, підключеної до мережі, або для будиночка для відпочинку.

✅ Чи придатні акумулятори AGM для сонячної енергії?

Акумулятори AGM будуть особливо ефективні для невеликих автономних сонячних систем. Ніякого обслуговування не потрібно, а відносно низька початкова вартість свинцево-кислотних акумуляторів в цілому робить акумулятори AGM ідеальними для невеликих автономних систем.

✅ Як відрізнити акумулятор AGM від інших типів?

Замість води або гелю в акумуляторах AGM використовується тонка мережа з скловолокна, яка створює сітку всередині батареї. Зовні відрізнити AGM від інших можна лише за маркуванням.

✅ Де купити якісний акумулятор AGM?

На нашому сайті ви можете недорого купити акумулятор AGM для СЕС будь-якої конфігурації. Доступні пристрої для невеликих автономних систем і моделі високої потужності. Компанія Карно надає кращі умови для тих, хто хоче купити акумулятор AGM з гарантією від виробника.