Модульнi установки

Промисловий кондиціонер - модульна вентиляційна установка, яку можна адаптувати до потреб конкретного підприємства. Її головним компонентами є припливні і витяжні вентилятори. Залежно від особливостей проекту кондиціонер промисловий доповнюється іншими елементами, що дозволяють регулювати температуру і вологість повітря в приміщенні, управляти повітрообміном і вирішувати інші завдання.

Як правило, промислові кондиціонери мають підлогове виконання. Деякі різновиди допускають тільки установку в відкритих приміщеннях, а інші, більш захищені від зовнішніх впливів, можна використовувати і на відкритому повітрі.

промисловий кондиціонер - модульна система

Елементи модульної системи

Залежно від особливостей будівлі, в якому монтується промисловий кондиціонер, система буває припливною, витяжною або припливно-витяжною. До її складу можуть входити наступні елементи:

  • вентилятори;
  • фільтри;
  • нагрівачі та охолоджувачі;
  • рекуператори;
  • зволожувачі;
  • камера змішання;
  • краплевловлювачі;
  • клапани;
  • датчики і керуючі механізми.

Таким чином, ціна промислового кондиціонера буде залежати від того, який розмір модульної системи і які елементи входять до складу.

В якості теплоносія в нагрівальних та охолоджувальних елементах в них застосовується фреон або вода. За охолоджувачами в обов'язковому порядку монтуються краплевловлювачі, оскільки при зниженні температури повітря виділяється конденсат. Також система може включати в себе рекуператори різних типів, що дозволяють повторно використовувати тепло відпрацьованого повітря, що відводиться з приміщень. Для управління режимами роботи системи використовуються клапани, які можуть перегороджувати струм повітря при необхідності.

У деяких випадках в систему додають блок зволожувача. У ньому вода під високим тиском подається в камеру, через яку проходить повітря, який таким чином збагачується вологою. Ця функція особливо корисна взимку, коли повітря часто виявляється занадто сухим. Зволожувач - один з найдорожчих елементів модульної системи кондиціонування, рішення купити промисловий кондиціонер з функцією зволоження зазвичай приймають в тих випадках, коли підтримка певного рівня вологості необхідно відповідно до вимог технічного процесу. Також регулювання вологості дозволяє створити в приміщеннях максимально комфортну для людей обстановку, особливо в холодну пору року, коли повітря часто виявляється пересушеним.

Управління промисловим кондиціонером

Датчики дозволяють реалізувати автоматичне керування параметрами температури і вологості в приміщенні, наприклад, підігрів повітря, якщо він охолоджується нижче заданої межі. Крім того, встановлюється пульт, за допомогою якого можна буде управляти окремими параметрами системи або вибирати певний режим роботи. Відповідно, з пульта будуть віддаватися команди на приводи клапанів і інші модулі, які будуть включатися або відключатися при необхідності.

Такі системи зазвичай використовуються в будівлях великої площі, наприклад, якщо необхідний промисловий кондиціонер для цеху або система кондиціонування цілого підприємства. Комбінування різних модулів, з'єднаних між собою воздуховодами, дозволяє обирати оптимальні рішення для різних завдань, наприклад, змонтувати промисловий кондиціонер для серверної або для цеху, де потрібно дотримуватись певних умов по температурі і вологості.

У нас ви можете замовити весь цикл робіт - від проектування системи з урахуванням особливостей вашого підприємства до підбору необхідного обладнання та установки промислового кондиціонера. Ми пропонуємо техніку від виробників, які добре зарекомендували себе, техніку добре справляється з поставленими завданнями і прослужить протягом тривалого часу.

Проекти Карно