Фільтр

  • Виробник
    0
  • Ціна
    грн   -   грн
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Віконні кондиціонери

Інтернет-магазин karno.ua пропонує вам купити віконний кондиціонер за прийнятною ціною. У цьому каталозі знаходиться доступна і надійна кліматична техніка. У назві виробу закладена суть - він складається з одного блоку і встановлюється у віконний отвір або в технологічний отвір в стіні. Це найбюджетніший варіант нового кондиціонера. Великим функціоналом він не володіє, однак його переваги - в простоті і ціні.

Віконні кондиціонери

Віконний кондиціонер. Будова і принцип роботи

Віконний кондиціонер - це моноблочна система. Тобто компресор, випарник і конденсатор розташовані всередині приміщення, отже, треба бути готовим до того, що техніка буде гучною. Конденсат виводиться за допомогою спеціального каналу на вулицю. Із зовнішнього боку відбувається відведення гарячого/холодного повітря, а з внутрішньої - подача, в тому числі і свіжого повітря.

Режими роботи і особливості експлуатації віконного кондиціонера

Віконні кондиціонери можуть працювати у двох режимах: охолодження і підігрів. Також переважна більшість виробів має функцію перемикання між рециркуляцією і підмішуванням свіжого повітря. У настінних спліт-системах «провітрювання» абсолютно не впливає на ціну. Автоматичний режим як такий відсутній (немає автоматичного перемикання режимів "холод" і "тепло"), температуру повітря в приміщенні доведеться регулювати ручним термостатом, так як більшість «кватиркових кондиціонерів» не оснащуються дистанційними пультами управління.

Дорожчі віконні кондиціонери мають антипиловий і антибактеріальний фільтр, а також пульт дистанційного управління. Перед тим як купити такий прилад, подумайте, які функції дійсно важливі, а за що можна не переплачувати.

Установка віконного кондиціонера

Монтаж віконного кондиціонера можна виконати самостійно, це буде не складніше, ніж повісити поличку на стіну. Варіантів установки кілька:

  1. Вирізати отвір у склі внизу вікна.
  2. Встановити спеціальну раму в кватирковому отворі.
  3. Вирізати технологічний отвір в стіні.

Віконні кондиціонери

Купити віконний кондиціонер в Києві, Україні

Купити віконний кондиціонер в Україні і встановити його своїми силами ви зможете самостійно. Для монтажу не потрібно володіти особливими знаннями, також немає серйозних ризиків зробити щось не так. Головне, щоб техніка була надійно закріплена, і щоб не було проміжків між кондиціонером і рамою або стіною.

Застосування віконних кондиціонерів, відгуки

Як правило, замовляють віконні кондиціонери на дачі, у виробничі приміщення, де рівень шуму не настільки важливий, а також на літній сезон в квартири і приватні будинки. Для обігріву в зимову пору року при мінусових температурах така техніка не призначена.

Якщо ви хочете купити віконний кондиціонер, але не знаєте, який вибрати - просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Компанія ТОВ «Карно» працює в Україні з 2004 року. Ми розбираємося у всіх нюансах підбору кліматичної техніки і готові поділитися з вами своїми знаннями і досвідом. Доставка здійснюється по Києву, а також по всіх населених пунктах країни за допомогою транспортних компаній.