UA

RU

Рейтинг статті:
media

Зміст

 1. Який кондиціонер краще?
 2. Схожість функцій кондиціонерів
 3. Рейтинг кондиціонерів по ціні
 4. 1 місце
 5. 2 місце
 6. 3 місце
 7. 4 місце
 8. 5 місце

Рейтинг кондиціонерів 2019-2020

Вибір кондиціонера, досить дорогої техніки, вимагає визначення пріоритетів і порівняння різних моделей кондиціонерів. Кондиціонер є технікою тривалого користування, тому що набувається на термін мінімум 5 років, а також вимагає дорогої установки, тому перед покупкою має включатися правило «сім разів відміряй - один відріж».

Який кондиціонер краще? Порівняння за ціною, функцій, моделям

Як вибрати кондиціонер для квартири

Як повідомляє статистика, 90% реалізації кондиціонерів відноситься до бюджетного сегменту - не дорожче 300 доларів. У боротьбі за споживача виробники кондиціонерів, такі як Osaka, Sensei, Cooper & Hunter і інші, вдосконалюють технології виробництва, оптимізують витрати, пропонують кондиціонери з функціями, які раніше були атрибутами тільки дорогих моделей. Тому ціна на кондиціонери неухильно знижується. Те що 5 років тому можна було купити за 300-400 доларів, зараз можна отримати на 15-20% дешевше. Логічним буде порівняти кондиціонери однакової потужності (2 кВт холоду) за таким критерієм, як ціна.

Всі кондиціонери зі складеного нами рейтингу по ціні дуже схожі між собою по набору функцій:

 • зроблені в Китаї
 • мають не-інверторні компресори
 • працюють в режимах «охолодження», «обігрів», «осушення» і «обдув»
 • мають функцію просушування теплообмінника після виключення
 • оснащені фільтрами проти пилу
 • управління напрямними повітряного потоку по вертикалі з електроприводом, по горизонталі - ручне
 • пульт ДУ в комплекті з кожним кондиціонером

Рейтинг кондиціонерів за ціною в діапазоні до 260 доларів (6720 грн), представлених в інтернет-магазині «Карно» в 2019 році:

1 місце
Sensei ECO-STANDART
FTE-23TWS
5700 грн
Як вибрати кондиціонер для квартири
Потужність охолодження
2050 Вт
Потужність обігріву
2050 Вт
Тип компресора
звичайний
Гарантія 5 років
Особливості
 • компресор Rechi
2 місце
TCl Tac-07CHSA/KA
5850 грн
Як вибрати кондиціонер для квартири

2052 Вт

2250 Вт

звичайний
Гарантія 2 роки
Особливості
 • дисплей в стилі Luna
 • компресор GMCC
3 місце
Osaka ST-07HH
6233 грн
Як вибрати кондиціонер для квартири

2000 Вт

2200 Вт

звичайний
Гарантія 5 років
Особливості
 • нічний режим
 • компресор Toshiba
4 місце
OLMO Innova
OSH-08LD7W
6650 грн
Як вибрати кондиціонер для квартири

2000 Вт

2200 Вт

звичайний
Гарантія 2 роки
Особливості
 • дисплей в стилі Luna
 • опція Wi-Fi (680грн)
 • компресор Toshiba
 • пульт ДУ з підсвічуванням
 • турбо-режим
5 місце
TOSOT Bella
GM-07G
6720 грн
Як вибрати кондиціонер для квартири

2190 Вт

2490 Вт

звичайний
Гарантія 2 роки
Особливості
 • колір на вибір: білий / сірий металік
 • фільтр з іонізацією
 • компресор Toshiba
 • стійкі до низької напруги
 • турбо-режим

Незважаючи на багато подібності, в ціновому діапазоні 5700-6700 грн є з чого вибирати. Судячи по терміну гарантії, які пропонує виробник, можна навіть сподіватися на досить високий рівень надійності такої недорогої техніки. Потрібно тільки мати на увазі, що будь-який з виробників, вказуючи термін гарантії хоч 1 хоч 10 років, для визнання гарантійного випадку буде вимагати як мінімум дотримання всіх правил монтажу кондиціонера, прописаних в інструкції, а також проведення щорічного технічного обслуговування.


Рейтинг кондиціонеров - Рейтинг Sensei ECO-STANDART FTE-23TWS

Перше місце рейтингу кондиціонерів отримав Sensei ECO-STANDART FTE-23TWS. За 5700 грн покупець отримує кондиціонер з мінімальним набором функцій, в який, втім, входить і обігрів, а також простий компресор Rechi. Виробник настільки впевнений в якості кондиціонера, що не побоявся забезпечити кондиціонер Sensei FTE-23TWS максимальної гарантією, доступною на ринку - 5 років. Таким чином, отримуємо кондиціонер з ідеальним співвідношенням ціни і якості. Всього за 5700 ви отримуєте кондер з функціями охолодження і обігріву, і цілих 5 років гарантії. Тому можна сміливо віддати даної моделі лаври переможця рейтингу кондиціонерів за ціною.

Але не варто закінчувати на цій моделі огляд рейтингу.

Второе место всего с минимальным отрывом в 150 грн. занял кондиционер TCL TAC-07CHSA/KA за ціною 5850 грн. Чим відрізняється ця модель, так це наявністю добре зарекомендували себе компресором GMCC китайського виробництва і покращеним дизайном внутрішнього блоку з дисплеєм Luna (приховане розташування дисплея, який не видно при вимкненому кондиціонері). Гарантія на кондиціонер у моделі TCL TAC-07CHSA/KA стандартна по ринку і становить 2 роки.

Рейтинг кондиціонеров - Рейтинг TCL TAC-07CHSA/KA
Рейтинг кондиціонеров - Рейтинг OsakaST-07HН

Третє місце рейтингу кондиціонерів займає добре відома модель OsakaST-07HН за ціною 6233 грн. В дану вартість входить оснащення компресором Toshiba, що не викликає ні в кого сумнівів у своїй надійності і вперше з'являється така функція як нічний режим, що дозволяє зробити сон більш комфортним. Гарантія - 5 років, і з оглядкою на компресор, цей термін цілком зрозумілий.

Призові місця рейтингу зайняли кондиціонери з базовим набором функцій і класичним стандартним дизайном внутрішнього блоку. Це звичайні надійні робочі конячки, які підійдуть невимогливому споживачеві, для будь-якого приміщення, будь то квартира, офіс, або підприємство. Але додавши менше 20% грн до ціни переможця (5700грн.), Ми можемо отримати ряд переваг, які будуть дуже корисні в експлуатації кондиціонера.

Кондиционер под номером 4 в нашем рейтинге - это OLMO Innova OSH-08LD7W за 6650 грн. Цей кондиціонер примітний тим, що дозволяє встановити недорогу опцію управління по Wi-Fi. Всього за 680 грн додатково ми отримуємо можливість управління кондиціонером з будь-якої точки світу за додатком на телефоні. Втім, цю опцію не потрібно купувати відразу, а тільки коли в ній з'явиться реальна необхідність. І навіть без неї кондиціонер OLMO Innova OSH-08LD7W дуже хороший: компресор Toshiba, пульт ДУ з підсвічуванням екрану і клавіш, а також вперше зустрічається «турбо-режим». Вражаючий набір переваг!

Рейтинг кондиціонеров - OLMO Innova OSH-08LD7W
Рейтинг кондиціонеров - TOSOT Bella GM-07G

П'яте місце рейтингу кондиціонерів за ціною займає TOSOT Bella GM-07G за 6720 грн. У характеристиках TOSOT Bella GM-07G можна помітити дуже цікаву деталь: його потужність охолодження майже на 10% вище, ніж у інших «родичів» по ​​рейтингу. Один цей факт дозволяє конкурентів посунутися. Але і це ще не все. У даній моделі є варіанти колірного оформлення внутрішнього блоку: на вибір білий або сірий металік. Також вперше у даній моделі ми зустрічаємо такі особливості, як фільтр з іонізацією і електроніку, стійку до низьку напругу електромережі. Це говорить про те, що кондиціонер зроблений якісно і надійно. Компресор Toshiba і «турбо-режим» - гарна перевага для покупця даного кондиціонера.

Як бачимо, в сегменті недорогих кондиціонерів точиться неабияка конкуренція. Кожен виробник пропонує свої «родзинки», а головне - переконує покупців в якості продукції через тривалі терміни гарантії, що доходять до 5 років. І при цьому, не потрібно платити ціну як за крило літака - суми починаючи з 5700 грн доступні всім домогосподарствам, і кожен може дозволити собі і своїм близьким і колегам не знемагати від літньої спеки.

Попереду ще багато цікавого! Залишайтеся на зв'язку з компанією «Карно»!

 • Додав :
 • 2020-08-27
 • Категорія: Новини
 • Коментарі: 2

Замовте розрахунок

або задайте питання по вашому об'єкту досвідченим фахівцям прямо зараз

Коментарі: 2
Vasia 06-04-2019 16:23
И как, нормально работают?
Vladimir Vlokh 09-04-2019 13:19
Вполне нормально работают, даже такие недорогие модели. Можно сказать, что в основном мы их и продаем. С качеством проблем нет. Если придираться, то не нужно ждать от таких моделей супер-тихой работы. На подгонке деталей китайцы и экономят.
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені*