Фільтр

  • Виробник
    0
  • Номінальна потужність панелі, Вт
    -
  • Ціна
    грн   -   грн
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Покрівельні сонячні батареї

Покрівельні сонячні батареї дозволять вам зробити "сонячний дах" і отримати екологічно чисту сонячну енергію будинку, на дачі, в готелі і т.ін.

Сонячна черепиця являє собою технологію, що дозволяє виробляти сонячну енергію не за рахунок монтажу панелей поверх даху, а за рахунок використання спеціального матеріалу для покрівлі. На південному схилі даху розміщують черепицю з кремнієвими пластинами, а на інших схилах, які отримують менше сонячного світла і тому не будуть використовуватися для генерації - черепицю такого ж зовнішнього вигляду, але без генеруючих пластин.

Монтаж сонячної черепиці

Вартість сонячної черепиці вище, ніж у стандартних сонячних панелей, які монтуються на землі або поверх покрівлі, а ефективність генерації приблизно така ж. Отже, її основна перевага полягає в тому, що вона виконує дві функції одночасно - як і звичайна покрівля, захищає споруду від впливів зовнішнього середовища, і при цьому дозволяє генерувати електроенергію. Схема підключення сонячної черепиці в цілому така ж, як і у звичайних сонячних панелей. Тому попередньо знадобиться розробити проект, щоб врахувати полярність генеруючих елементів і передбачити прокладку кабелів.

Плануючи монтаж покрівлі з сонячної черепиці, знадобиться врахувати і особливості ділянки: як в різні пори року змінюється його освітленість, падає чи додому тінь від довколишніх дерев або інших об'єктів. Може виявитися, що оптимальніше використовувати не фотоелектричне покриття для покрівлі, а наземні сонячні батареї, оскільки у вас буде більше можливостей для вибору оптимального місця розташування.

Рекомендується планувати використання сонячної черепиці вже при будівництві будинку: тоді ви зможете найкращим чином орієнтувати покрівлю по сторонах світу і врахувати інші місцеві особливості, а також передбачити простір для прокладки кабелів. Змонтувати інноваційну черепицю при перекритті покрівлі також можна, але це може бути пов'язано з певними технічними труднощами.

Особливості експлуатації сонячної черепиці

Крім того, варто враховувати, що сонячна черепиця потребує регулярного чищення. Згодом на ній, як і на будь-який інший покрівлі, будуть накопичуватися сміття і пил. Через це на поверхню почне потрапляти менше світла, і ККД знизиться. Щоб підтримувати його на належному рівні, таку покрівлю знадобиться час від часу мити. Очевидно, що її ефективність безпосередньо залежить від площі покрівлі: якщо споруда невелика, обсяг енергії, який вийде отримувати за допомогою сонячних батарей, також виявиться обмеженим.

Сонячна черепиця підходить для використання в різних кліматичних зонах. Хоча спочатку її застосовували, в першу чергу, в південній місцевості з великим кількість сонячних днів, сучасні технології дозволяють виготовляти фотоелектричне покриття високої ефективності, яке виправдано використовувати і в північних країнах. Основним недоліком сонячної черепиці залишається її висока вартість. Крім того, бажано передбачати її монтаж вже на етапі будівництва, щоб була можливість вибрати найбільш оптимальний варіант.

Покрівлі з сонячної черепиці поки не набули широкого поширення. Проте, в європейських країнах, що підтримують розвиток альтернативної енергетики, їх можна бачити все частіше, і поступово вони з'являються і на нашому ринку. Звернувшись до нас, ви можете замовити розробку проекту СЕС для вашого будинку з використанням сучасних рішень, включаючи і сонячну черепицю. Також у нас у продажу є все необхідне обладнання для монтажу та подальшої експлуатації сонячних електростанцій.