Фільтр

  • Виробник
    0
    0
  • Ціна
    грн   -   грн
   1 відгуків
3 351 грн
Купити
   1 відгуків
3 351 грн
Купити
   1 відгуків
3 351 грн
Купити
   1 відгуків
4 629 грн
Купити
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Дренажний насос для кондиціонера

Підбір дренажного насоса для кондиціонера

При роботі будь-яких кондиціонерів в режимі "холод" на теплообміннику внутрішнього блоку виділяється конденсат. При монтажі добре, якщо конденсат стікає по трубопроводу, прокладеному під ухилом до місця зливу (в каналізацію, ливневку, або просто на вимощення на вулиці). Але коли відведення конденсату таким чином неможливе, застосовуються такі пристрої, як дренажні насоси або дренажні помпи кондиціонерів.

Конструктивные решения для монтажа дренажного насоса

Для різних варіантів застосування розроблені дренажні насоси кондиціонерів декількох видів:

1. Універсальний тип, який можливо змонтувати для відведення конденсату від будь-якого типу внутрішнього блоку. Передбачена прихована установка насоса безпосередньо у внутрішній блок настінного типу, також легко встановлюється для відведення конденсату від канальних, мобільних і підлогово-стельових кондиціонерів. Даний вид складається з двох частин - перша частина це резервуар прийому конденсату з електромагнітним датчиком рівня рідини і друга частина - безпосередньо перекачує насос. Приймальний резервуар необхідно встановлювати якомога ближче до патрубкb зливу, дотримуючись ухилу. Насосну частину можна розміщувати на 1 м вище приймального резервуара.

Дренажный Насос для Кондиционера

2. Дренажний насос, зібраний в корпусі - простий в установці, розрахований для монтажу під внутрішнім блоком настінного типу. Можливий монтаж з підлогового-стельових кондиціонерів, при наявності достатнього простору нижче блоку. Монтаж з канальним кондиціонером недоцільний. У порівнянні з насосами універсального типу, всы елементи, включаючи камеру поплавця і насос, зібрані в одному симпатичному корпусі, тому і монтаж, і чистка насосів даного типу простіше.

Дренажный Насос для Кондиционера

3. Помпа для підключення до піддону канального кондиціонера. Конструктивно призначена для відведення конденсату від внутрішніх блоків канального типу і від випарників припливно-витяжних установок.

Дренажный Насос для Кондиционера

4. Насоси високої продуктивності. Звичайні конденсатні помпи перекачують до 12 л рідини в годину, чого цілком вистачає для відкачування конденсату для блоків аж до 10 кВт холоду. Для більш потужного устаткування, або для відведення конденсату з дренажного трубопроводу, в який зливають дренаж кілька кондиціонерів, необхідне застосування насосів більшої продуктивності. На ринку існують агрегати продуктивністю до 100 л/год.

Комплектація дренажних насосів кондиціонерів

Дані вироби комплектуються всіма необхідними матеріалами для проведення монтажних робіт, а саме - патрубки, капілярні трубки, перехідники, матеріали кріплення. Звичайно ж, в залежності від конкретної ситуації, необхідна доукомплектация за місцем.

Обслуговування дренажних помп кондиціонерів

Важлива вимога для безперебійної роботи дренажного насоса кондиціонера - це його правильна установка, зокрема, дотримання ухилу у напрямку до камери поплавця і надійність кріплення. Коли монтаж виконаний грамотно, то основна причина поломки даних пристроїв - несвоєчасне проведення чистки. Якщо датчик рівня рідини дренажного насоса забруднений, можливі такі варіанти розвитку подій:

  1.  Датчик заклинить в нижньому положенні. Тоді насос просто не зможе визначити наявність рідини в камері поплавця, не зможе включитися, відповідно не відкачає конденсат, який виллється з дренажного піддону кондиціонера.
  2. Датчик заклинить в верхньому положенні. Це гірше, оскільки у верхньому положенні насос не завершить роботу, буде працювати «всуху», і незабаром згорить.

Рекомендуємо відповідально поставитися до чищення дренажного насоса, проводити її як мінімум 1 раз на рік, перед літом, і не забувати про чистку самого кондиціонера.

Дренажні насоси для кондиціонерів в Києві, Україні

Хотілося б повторити, що застосування дренажних насосів - це крайній випадок, коли неможливо відвести конденсат під природним ухилом. Крім вартості самого устаткування, воно вимагає регламентного технічного обслуговування і створює незначний, але шум. Шум від роботи насоса стає помітний тільки в повній тиші, тому з обережністю встановлюйте насоси в таких приміщеннях, як кімнати відпочинку.

Якщо без застосування дренажного насоса кондиціонера не обійтися, тоді купуйте їх в «Карно» - компанії, яка торгує і застосовує їх з 2004 року. У нашому інтернет-магазині karno.ua вас завжди чекає кращий сервіс, низькі ціни, широкий асортимент дренажних насосів і їх наявність. Відправка по всій Україні. Розрахунок готівковий, безготівковий і післяоплата.

Проекти Карно