Описание картинки

Купівля кліматичного обладнання для використання в промислових будівлях часто відрізняється від специфіки вибору побутових агрегатів. Тут мова йде про обслуговування великих площ, складності установки кондиціонера і можливості задати персональні настройки для окремого приміщення. Ціна помилки може бути дуже високою: від поломки дорогого агрегату до збитку, нанесеного здоров'ю персоналу і відвідувачів об'єкта. Тому вкрай важливо підбирати промислові кондиціонери грамотно і з урахуванням їх особливостей.

Основні різновиди промислових систем кондиціонування

Промислове кондиціонування передбачає охолодження великих приміщень. До них відносяться заводи, торгові центри, лабораторії, лікарні і багато інших об'єктів. Устаткування є в різноманітних типах: настінні, касетні, канальні, стельові. Виходячи з критерію ціни, фахівці радять купити економічний агрегат з внутрішніми і зовнішніми блоками. Але якщо фасад будівлі не дозволяє розмістити спліт-систему, тоді зверніть увагу на водяній або фреоновий промисловий кондиціонер.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Приклад холодильної машини повітря-вода:

Промышленные системы кондиционирования

Найпопулярніші промислові системи кондиціонування

  1. «Чиллер-фанкойл». Працює на воді або антифризі. Основний охолоджуючий блок називається чиллером, а теплообмінники - фанкойлами. Відмітна риса промислового кондиціонера полягає в майже необмеженій відстані між цими двома елементами.
  2. Центральні. Функціональні пристрої. Їх можна використовувати в якості системи вентиляції, зволожувача, охолоджувача і очищувача повітря. Промислові кондиціонери дозволяють створити оптимальний мікроклімат в габаритному об'єкті.
  3. Дахові. Мають вигляд моноблока, що встановлюється на даху будівлі. Цей різновид промислових кондиціонерів здатна охолоджувати повітря, виконувати функцію вентиляції та підтримувати задані температурні параметри.
  4. Мультизональні. Промислові системи кондиціювання повітря такого типу складаються з великої кількості внутрішніх блоків (до 64) і до 3 зовнішніх. При необхідності для кожного елемента задається певна температура. Це дозволяє створити індивідуальний мікроклімат в тому чи іншому приміщенні.
  5. Прецизійні. Характеризуються можливістю високоточного підтримки заданої температури і вологості. Включають в себе внутрішній і зовнішній блоки. Потужність таких промислових кондиціонерів варіюється в межах 5-100 кВт.

Різноманітність агрегатів для промислового кондиціонування повітря досить велика. Це дозволяє купити той варіант, який підходить за ціною, технічними характеристиками і функціональними можливостями.

Нижче представлена фотографія водяної системи кондиціонування, яка не має сухий градирні, а скидає тепло в забортну воду.

Промышленные системы кондиционирования

Устаткування для промислових систем кондиціонування

Наш інтернет-магазин пропонує підібрати і купити надійний промисловий кондиціонер, виготовлений з повним урахуванням вимог, пред'явлених до цього виду обладнання. Співпрацюємо тільки з перевіреними і популярними в Україні брендами. Ви можете бути впевнені в тому, що якість агрегатів і знаходиться на вищому рівні.

Так пропонуємо замовити професійні послуги з консультації клієнтів, проектування, монтажу та обслуговування агрегатів. ТОВ «Карно» (karno.ua) орієнтоване на розробку індивідуальних технічних рішень, які будуть повністю реалізовувати поставлені вами завдання. Наша компанія має всі необхідні ліцензії на ведення діяльності в Україні, що гарантує доцільність звернення сюди.

Працюємо не тільки по Києву, але і по всій країні. Якщо потрібно уточнити деякі питання, зв'яжіться з представником компанії ✓Промишленние системи вентиляції для підприємств ✓Оборудованіе в асортименті. ✓Проект ✓Монтаж ✓Обслужіваніе ☎ (044) 222-56-56

  • Додав :
  • 2017-03-14