Описание картинки

мультизональная система кондиционирования vrv vrf

Що таке мультизональна система кондиціонування VRV?

VRV (Variable Refrigerant Volume) - перекладається як "Змінний обсяг холодоагенту" і є зареєстрованою абревіатурою компанії Daikin. З цієї причини для позначення систем такого типу інших виробників обрано назву VRF.

VRF (Variable Refrigerant Flow) — "Змінний потік холодоагенту ", що за змістом є тим же, що іVRV.


Поряд з величезною популярністю, в Україні звичайні спліт і мульті спліт-системи мають ряд особливостей, що обмежують можливості їх використання. Особливо часто виникають складнощі при необхідності обслужити габаритний об'єкт: виробничий цех, торговий комплекс і навіть житлову будову. В такому випадку виручить VRV-система - функціональне кліматичне обладнання, яке представляє собою вдосконалену мульти-спліт-систему.

Мультизональна система кондиціонування: Специфіка агрегатів

Мультизональні системи кондиціонування використовуються для обслуговування відразу декількох приміщень одночасно. Особливості їх роботи полягають у тому, що до зовнішнього блоку приєднуються до тридцяти внутрішніх, кожен з яких можна налаштувати за індивідуальними вимогами. Така специфіка зробила VRV-системи кондиціонування популярними при вирішенні питань охолодження виробничих і промислових будівель. Не виключена установка і в заміських будинках.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Системи кондиціонування VRV відрізняються тим, що внутрішні елементи мають загальну магістраль холодоагенту. Компресори прокачують фреон на відстань до 300 метрів. Допустимі перепади висоти між блоками всередині і зовні - 50 м. Завдяки цьому вийде розмістити зовнішній елемент в будь-якому зручному місці, що дозволяє зберегти естетичний зовнішній вигляд фасаду будівлі.

У чому переваги мультизональной системи VRV і VRF?

Основна відмінність систем кондиціонування ВРВ полягає в приєднанні наявних модулів до єдиної системи циркуляції холодоагенту. Завдяки цій особливості забезпечується:

  1. Щодо проста установка. Набагато легше протягнути одну магістраль, ніж велика кількість окремих. VRV-система передбачає підключення до 500 внутрішніх блоків. При установці такої кількості за звичайною схемою весь об'єкт був би «пронизаний» фреонопроводів.
  2. Економне споживання електроенергії. Витрати від перекачування холодоагенту по великій кількості дрібних магістралей перевищують аналогічні втрати для цілісної системи.
  3. Точність регулювання. Функціонування масштабної системи кондиціонування VRV відносно стабільне, що дозволяє задавати необхідну температуру.
  4. Зручність процесу автоматизації. Мультизональні кондиціонери VRV характеризуються практичною системою управління, яка дозволяє здійснювати програмування різноманітних функцій і контроль над кондиціонерами з диспетчерської.
  5. Резервне кондиціонування VRV. При появі поломок окремого внутрішнього блоку робота системи буде продовжуватися. Виведений з ладу елемент можна продублювати іншими активними пристроєм.


Також варто відзначити можливість розширення системи кондиціонування VRV. Досить купити додаткові блоки і підключити силами фахівців одну або кілька магістралей.

Єдиний можливий недолік агрегатів поряд з традиційними спліт-системами - ціна: вартість VRV-системи трохи вище. Однак з урахуванням всіх перерахованих переваг доцільність установки мультізональних кондиціонерів повністю виправдана.

Купити мультізональную систему в Києві, Україні

Наш інтернет-магазин пропонує ознайомитися з каталогом товарів і послуг, спрямованих на реалізацію рішень по охолодженню промислових об'єктів. Тут ви можете підібрати і купити кліматичне обладнання від відомих в Україні виробників. Встановлюємо тільки адекватні ціни на мультизональні системи кондиціонування VRV і інші агрегати.

Крім того, надаємо супутні послуги по Києву та іншим містам. Фахівці ТОВ «Карно» повністю беруть на себе проектування VRV-систем, монтаж, пуско-наладку і подальше обслуговування. Всі роботи виконуються за останніми рекомендаціями виробників, що дозволяє гарантувати налагоджену роботу встановленого обладнання.

Телефонуйте, щоб купити висококласну кліматичну техніку і замовити послуги професіоналів karno.ua. При необхідності детально проконсультуємо з приводу особливостей співпраці відповімо на всі питання.

Проектування VRV і VRF мультізональних систем

Компанія "Карно" проектує і встановлює дані системи. Серед наших клієнтів поданою напрямку були:

1. Крюківський вагонобудівний завод

проектирование vrv и vrf мультизональных систем

 2. Ресторан "Bier platz" Майдан Незалежності

проектирование vrv и vrf мультизональных систем

3. Офіс представництва ООН в м.Київ

Справедливості заради відзначимо, що мультизональні системи кондіцінірованія VRV і VRF приблизно в 1,5-2 рази дорожче звичайних спліт систем з блоками, які монтують на фасади будівель. Однак є ряд особливостей, які дозволяють застосовувати системи VRV / VRF і забезпечувати прийнятні терміни окупності.

Загальним перевагою для застосування мультізональних систем на фреоні є можливість розмістити холодильний центр практично в будь-якому зручному затишному місці, не порушуючи фасад будівлі. Також фреонові системи мультизональної кондіціонірванія можна підключати до системи припливної вентиляції (використовуючи в якості доводчиків свіжого повітря), а найсучасніші з них - використовувати в якості теплового насоса, повністю заміщаючи класичне водяне опалення. При цьому порівняно з електричними системами опалення мультизональні ситеми Daikin і Haier виробляють в 3-4 рази більше тепла на кіловат установленої потужності.

  • Додав :
  • 2017-03-14