Фільтр

 • Виробник
  0
  0
 • Потужність, кВт
  -
 • Ціна
  грн   -   грн
   0 відгуків
43 631 грн
Купити
   0 відгуків
40 009 грн
Купити
   0 відгуків
33 971 грн
Купити
   0 відгуків
По запросу
Купити
   0 відгуків
По запросу
Купити
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Пелетні пальники

Щоб забезпечити якісний обігрів приміщення, слід купити спеціальне обладнання. Рекомендуємо звернути увагу на пелетні пальники, які останнім часом набули непогану популярність в Україні. Цей пристрій шляхом спалювання пелет забезпечує опалення будівель різних типів. А щоб не втрачати часу на пошуки товару, асортимент сайту karno.ua - до вашої уваги. Краща ціна і відмінна якість - саме за цією схемою працює наш інтернет-магазин.

Пелетні пальники: Нюанси експлуатації

Які ж переваги дає використання цього агрегату? Пелетний пальник дозволяє:

 • автоматизувати процес горіння;
 • збільшити ККД опалювального пристрою;
 • спростити процеси з обслуговування обладнання.


Замовити агрегат такого типу можна практично на будь-який котел, причому не потрібно міняти систему опалення. Устаткування економічне у використанні, працює без викидів негативних речовин в атмосферу. Пелетний пальник безпечний і зручний в експлуатації.

В асортименті інтернет-магазину ви знайдете варіант, вигідний за ціною і технічними характеристиками. Якщо виникають труднощі з вибором - зв'яжіться з нами за телефоном: (044) 222-56-56.

Для кого підійде пелетний пальник?

Пальник на пелетах має досить компактні габарити і тому легко встановлюється. Пристрій підійде під різні типи котлів. У комплекті з устаткуванням йде автоматика, яка дозволяє відрегулювати роботу теплообмінника. Від користувача треба докласти мінімум зусиль: купити пальник, встановити його і задати необхідні параметри автоматиці.

Пелетні Пальники

Теплогенеруюче обладнання суттєво підвищує ефективність роботи котлів. В процесі можна використовувати різні пелети: починаючи від деревини і закінчуючи лушпинням соняшнику. Подача ресурсів з бункера із застосуванням шнека відбувається в автоматичному режимі.

Пелетний пальник для твердопаливного котла може бути потужним (виробничим) або стандартним (побутовим). Який із них купити, слід вирішувати враховуючи цілі, які потрібно реалізувати.

Переваги пелетних пальників: Чим примітні?

Модернізуючи котел за допомогою пелетного пальника, ви істотно заощадите на опаленні. Крім цього, якщо пристрій використовується на твердопаливні котлі, ви купуєте такі переваги:

 • не треба постійно вантажити дрова в топку - пелети надходять автоматично;
 • економиться паливо за рахунок контролю заданої температури;
 • підвищується ефективність роботи котла;
 • збільшується час роботи на одному завантаженні палива - до 5 діб;
 • пелета горить чистіше, залишає менше золи - немає необхідності частого чищення котла.

Купити пелетний пальник в Києві, Україні

Вибираючи обладнання, не потрібно кардинально міняти опалювальну систему. Щоб модернізувати котел, достатньо всього лише купити пелетний пальник в Україні.

В асортименті, крім побутових моделей, також популярні потужні пристрої (до 400 кВт), які найчастіше можна зустріти на виробничих комплексах. Факельний компактний пелетний пальник, наприклад, дозволяє заощадити близько 50% палива! Саме тому це обладнання так затребуване в різних сферах.

Пелетні Пальники

Що стосується установки пристрою, тут немає нічого складного. Він просто кріпиться до котла замість дверцят, в які завантажуються дрова. Як було зазначено раніше, в якості палива використовуються пелети. Це так зване біопаливо, яке отримують з торфу і деревної сировини. Сучасними моделями продукції ви можете управляти навіть дистанційно, але їх ціна дещо вища.

Якщо зацікавив цей товар, асортимент інтернет-магазину в вашому розпорядженні. Вибирайте потрібний пелетний пальник і оформляйте його замовлення по Києву або в іншу точку України. ТОВ «Карно» з 2004 року на ринку, і ми, як ніхто інший, знаємо, що потрібно клієнту.