UA

RU

Рейтинг статті:

Підтримка повітрообміну в квартирі або приватному будинку необхідно для створення нормального мікроклімату. Якщо свіжого повітря недостатньо, люди, що знаходяться в приміщенні, будуть відчувати дискомфорт. Духота і надмірно сухе повітря можуть провокувати погане самопочуття, заважати відпочинку і знижувати працездатність. Тому і для квартири, і для приватного житлового будинку необхідна відповідна будівельним нормам система припливної вентиляції.

Припливна Вентиляція в Будинку

Природна припливна вентиляція

Як правило, приплив повітря будинок здійснюється природним шляхом, тобто за рахунок відкритих вікон або кватирок, а в зимову пору року - за рахунок мікропровітрювання. Така можливість є у сучасних пластикових вікон з відкидним механізмом. Вона дозволяє налагодити повітрообмін, уникнувши потрапляння в приміщення надлишкової кількості холодного повітря.

Крім того, для системи вентиляції можна використовувати припливний клапан. З його допомогою ви забезпечите потрапляння в квартиру свіжого повітря, не відкриваючи вікно. Такий пристрій має і ще одна перевага: припливне клапан оснащений фільтром. Тому, навіть якщо повітря в вашому районі забруднений, ви зможете провітрювати квартиру так, щоб в неї не потрапляли пил і зміг. У найпростішому випадку припливне клапан встановлюється на вікно і дозволяє провітрювати квартиру без протягів. У деяких моделей є автоматичне регулювання: заслінка відкривається, коли вологість в приміщенні виходить за вказані межі.

Природна припливна вентиляція - припливний клапан

Приточно-витяжна вентиляція

Припливна вентиляція в будинку може бути поєднана з витяжною. Для цього використовуються рекуператори. У нашому асортименті є пристрої цього типу, розраховані на приміщення різного об'єму - від міських квартир до приватних будинків. У першому випадку підійдуть невеликі кімнатні рекуператори, наприклад, моделі «PRANA», а в другому - системи канальної вентиляції (наприклад, виробництва «Daikin» або «Cooper & Hunter»).У цьому випадку конструкція припливного клапана включає в себе систему підігріву і рекуперації повітря. Вона працює в такий спосіб: холодний вуличне повітря потрапляє в систему в ході природної циркуляції або примусово (за допомогою вентилятора), проходить через фільтр, нагрівається і тільки після цього подається в кімнату. Як джерело тепла при цьому використовується потік відпрацьованого повітря, який видаляється з приміщення. Такі припливні клапани монтуються в стіні. Вони трохи складніше в установці, ніж віконні, але при цьому має велику пропускну спроможність. Вони можуть бути доповнені вентилятором для примусової подачі повітря, більш різноманітними датчиками для автоматичного регулювання та фільтрами тонкого очищення.

Канальні системи припливно-витяжної вентиляції раціональніше всього встановлювати в приватних будинках, оскільки вони можуть обслуговувати приміщення великої площі. Компактний розмір установок дозволяє без проблем змонтувати їх в житловому приміщенні, не порушуючи загальний вигляд інтер'єру, а ефективна система теплообміну і фільтрації підтримує комфортний мікроклімат в будь-який час року.

Приточно-витяжна вентиляція

Таким чином, припливна вентиляція в приватному будинку або квартирі повинна розроблятися з урахуванням типу приміщення, його призначення, площі, а також місцевих кліматичних особливостей.

Наші фахівці допоможуть вам підібрати обладнання, яке найкращим чином підійде для підтримки оптимального мікроклімату у вашій квартирі. Ви можете замовити проектування та монтаж вентиляції різних типів - від віконного клапана до припливно-витяжної системи для приватного будинку. У нашому каталозі представлено сучасне кліматичне та вентиляційне обладнання від добре зарекомендували себе виробників.

Проекти Карно

  • Додав :
  • 2020-12-18
  • Категорія: Вентиляція
  • Коментарі: 1

Замовте розрахунок

або задайте питання по вашому об'єкту досвідченим фахівцям прямо зараз

Коментарі: 1
Марианна 01-02-2021 22:31
Спасибо, не думала, что так заинтересуют вентиляцией. Строительство только планируем, хочется заранее все продумать
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені*