UA

RU

Мікроклімат приміщення - важливий фактор, що впливає на відчуття комфорту. Створити сприятливу атмосферу допоможе канальна система вентиляції. Цей варіант один з найпопулярніших і затребуваних в Україні.

Для ефективної роботи такої системи необхідний канальний вентилятор. Він відмінно справляється із завданням створення і підтримки сприятливого мікроклімату як в промислових, так і в житлових приміщеннях. Завдяки невеликим габаритам його можна використовувати як самостійний прилад. Встановлюється він в спеціальній шафі або ховається за підвісною стелею.

Хочете підібрати ефективний сучасний варіант створення сприятливого мікроклімату, при цьому, щоб ціна не була руйнівною для бюджету?

Види і основні переваги канального вентилятора 

Незважаючи на невеликі розміри, цей прилад відрізняється значними витратами повітря. Це його основна перевага. Підбирають канальний вентилятор за формою перетину повітряного каналу: круглий, квадратний чи прямокутний. Встановлювати його можна в вертикальному, горизонтальному, будь-якому зручному напрямку.

Крім перерахованих вище, канальні вентилятори мають ще ряд переваг:

  1. Багатофункціональність. Агрегат здійснює як витяжку, так і приплив свіжого повітря.
  2. Низький рівень шуму.
  3. Високу надійність приладів.
  4. Розширення можливості реалізації дизайнерських задумів. Установка вентиляторів за підвісними стелями дозволяє втілювати різні варіанти, спрямовані на поліпшення естетики внутрішнього простору приміщення.
  5. Простий монтаж

Хочете підібрати прилад для використання в побутових умовах? Фахівці рекомендують канальні вентилятори з пластика, їх ціна значно нижче, ніж приладів з металу. Останні використовуються для роботи в приміщеннях підприємств.

  • Додав :
  • 2017-10-10
  • Категорія: Вентиляція
  • Коментарі: 0

Замовте розрахунок

або задайте питання по вашому об'єкту досвідченим фахівцям прямо зараз