UA

RU

Ми продовжуємо наповнювати сайт новими товарами. Радимо звернути увагу теплові насоси, які споживають найменшу кількість грошей на 1 м.кв. опалювальної площі.


Зараз на нашому сайті представлені 2 типу теплових насосів: повітря-повітря і повітря-вода. Все з них призначені для опалення, мають функцію кондиціонування, а тепловий насос повітря-вода може також і гріти гарячу воду в бойлері.

  • Теплові насоси повітря-повітря - це практично повний аналог инверторного настінного кондиціонера, оптимізованого для роботи в морози. Перевага таких моделей - найнижча ціна з усіх видів теплових насосів. Їх особливість - це наявність потужного вентилятора, який може дуже швидко нагріти приміщення. Однак, наявність вентилятора - це також і рух повітря, хоч і безшумне, але традиційно в Україні використовують радіатори для опалення та тепла підлога. Також тепловий насос повітря-повітря не здатний гріти гарячу воду в бойлері. Тому такі теплові насоси знаходять краще застосування в офісах, готелях та інших приміщеннях, де найголовніше - це ціна обладнання і найнижче споживання енергії. Також тепловий насос повітря-повітря добре підійде для дачі.
  • Тепловий насос повітря-вода коштує трохи дорожче. Але зате він здатний нагрівати класичні радіатори, тому як жоден інший підходить для реконструкції існуючих систем опалення. Також паралельно радіаторів можна підключити бойлер для нагріву гарячої води. Керувати таким обладнанням не складніше ніж газовим котлом, завдяки електронним пультів управління. У зв'язку з дорожнечею підключення природного газу і тарифом "електроопалення" такі моделі теплових насосів стали гранично затребуваними на ринку. В деякі новобудови навіть не заводять газопроводи, тому тепловий насос підійде для тих, хто цінує комфорт і хоче знизити комунальні платежі.

Теплові Насоси Повітря-Повітря і Повітря-Вода для опалення

У нашому інтернет-магазині представлені обидва типи даних теплових насосів. Якщо ви вважаєте, що це обладнання дуже складне - телефонуйте нам, ми все пояснимо. Це не вічний двигун, немає ніяких чудес: принцип роботи будь-якого теплового насоса не складніше принципу роботи холодильника.


Компанія "Карно" працює по всій Україні, але максимальна сервісна підтримка здійснюється в Києві і області, Миколаєві, Одесі і Херсоні.

  • Додав :
  • 2017-11-13
  • Категорія: Новини
  • Коментарі: 0

Замовте розрахунок

або задайте питання по вашому об'єкту досвідченим фахівцям прямо зараз

Коментарі: 0

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені*