UA

RU

Рейтинг статті:

Кожному з нас хоча б раз у житті доводилося почути від своєї / знайомої / випадково була зустрінута бабусі:

- Ви хочете купити кондиціонер? Так ви зійшли з розуму !!! Це ж постійні протяги в будинку, влітку не включиш, тому як скорчений потім тиждень ходити будеш! Це ж пересушене повітря, ви що, доктора Комаровського ніколи не дивилися ?! Для дитини - вредно !!! А крім того, я бачила в інтернеті (так, є такі просунуті бабусі!) - що ці їх фільтри потрібно очищати щотижня, не те все бактерії і віруси і вся гидота назавжди в кімнаті оселиться! Це у вас часу ні на що не залишиться, з ранку до ночі тільки фільтр чистити будете! Суцільний збиток здоров'ю! А скільки за світло-то заплатите, батюшки, та з новими тарифами-то! Краще влітку віконця відкрийте, або на дачу, траву рвати, їдьте, а взимку - ганчірки вологі на батареї - ну і що, що не естетично, зате дешево, надійно і практично!

Здається, цей монолог може тривати вічно. І що ж, виробникам кондиціонерів нічого сказати у відповідь? Як виявилося, є, і краща відповідь на всі ці претензії - це флагман передового виробника кліматичної техніки, кондиціонер фірми DAIKIN FTXZ25, модель серії Ururu Sarara.

Кондиціонер Daikin FTXZ Ururu Sarara | Кондиціонер all-in-one

Для початку, необхідно сказати, що це не просто кондиціонер - це комплексна система клімат-контролю з нагріванням / охолодженням / зволоженням / осушенням / очищенням повітря і вентиляцією, унікальне поєднання всіх цих надзвичайно цікавих функцій в одному пристрої. У ньому впроваджені передові технології, щоб створити прекрасний мікроклімат завдяки контролю не тільки температури в приміщенні, але і якості і вологості повітря.
А тепер по пунктах:
 • Отже, любовно оспівані нашими бабусями протяги. Режим вентиляції в Daikin Ururu Sarara - працює під наглядом хитрого «розумного очі». Система Intelligent eye дозволяє направити повітряний потік в зону, де в цей момент немає людей. Визначення руху проводиться в 3 напрямках - вліво, вперед, вправо. Якщо люди в приміщенні відсутні, блок автоматично перемикається в енергозберігаючий режим. Але і це ще не все. Якщо в приміщення повертається людина - система включається з усіма встановленими параметрами. Дана технологія дозволяє істотно знизити енергоспоживання пристрою.
 • Далі. Тільки ледачий в нашій країні не знає про доктора Комарівському. «Прохолодний, вологе повітря» - чули, да? А вже про те, що будь-який кондиціонер осушує повітря? - Теж. Тому і радить наш улюблений доктор купувати якісні зволожувачі. З кондиціонером DAIKIN це абсолютно зайве, оскільки в ньому передбачена система зволоження Ururu. Унікальний, вбудований в зовнішній блок сорбційний диск поглинає вологу з навколишнього повітря і по рукаву посилає її до внутрішнього блоку. Завдяки такій системі зволоження проводиться без використання додаткової ємності для води, виключно за рахунок атмосферної вологи. Таким чином в приміщення надходить до 450 мл вологи в годину. Цього достатньо для зволоження повітря просторій вітальні. Зволоження проводиться лише за рахунок атмосферної вологи, без використання додаткової ємності з водою, яка часто стає ідеальним місцем для розмноження бактерій. Зручно, правда? Воду регулярно наливати, як в звичайному зволожувачі, не треба, промивати-прочищати його - теж, а при цьому зволоження приміщення забезпечується на ідеальному рівні.
 • Є ще один плюс правильного зволоження повітря. Коли повітря в кімнаті стає сухим, вам холодно навіть при високій температурі, і це змушує вас додатково обігрівати приміщення. При достатньому рівні зволоженості повітря, ви відчуваєте тепло. Таким чином, зволожуючи повітря, можна істотно скоротити енергоспоживання. Перебувати в приміщенні з помірною вологістю корисно для дихальної системи, помірна відносна вологість повітря перешкоджає розмноженню вірусів.
 • Безкоштовна консультація

  Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

 • Інша проблема - це зайва вологість, яка заподіює дискомфорт в жарку пору року. При високому рівні відносної вологості повітря вам здається, що температура повітря в приміщенні значно вище, ніж це є насправді, ви відчуваєте спеку і відчуваєте дискомфорт. І навпаки: при використанні звичайної програми осушення вологість і температура в приміщенні знижуються одночасно, з'являється відчуття холоду. Технологія Sarara дозволяє знизити вологість повітря в приміщенні без зміни температури, що позбавляє вас від відчуття задухи і дискомфорту.
 • А що ж з фільтром? Забруднення фільтра призводить до зменшення інтенсивності повітряного потоку, що проходить через теплообмінник і погіршення робочих характеристик, тому для її підтримки на заданому рівні компресор зовнішнього блоку змушений працювати на підвищених обертах, що призводить до перевитрати електроенергії. Для підтримки характеристик на стабільному рівні потрібно регулярна ручна чистка фільтра. Завдяки інноваційній технології Daikin зникла необхідність в очищенні фільтрів вручну: вся скупчилася на фільтрі пил автоматично збирається в спеціальний контейнер. Таким чином, робота з чистими фільтрами знижує енергоспоживання до 25%.
 • Ви помітили, що всі чудові функції Daikin Ururu Sarara не тільки забезпечують ідеальний мікроклімат у Вашому домі, але ще і працюють на зниження енергоспоживання? Завдяки надійному інверторному компресора Ваш кондиціонер буде витрачати мінімум електроенергії, підтримуючи комфортний клімат в приміщенні. Крім того, це перший тепловий насос «повітря-повітря» на основі хладагентаR-32 на європейському ринку. R-32 - холодоагент майбутнього, в порівнянні з R410-A - він знижує вплив на навколишнє середовище на 68%, і в той же час його потрібно значно менше за обсягом. А це відповідає всім критеріям ефективності, безпеки, доступності та екологічності.
 • А то, що нашим бабусям і не снилося - це Online контролер: Ви можете управляти внутрішнім блоком, перебуваючи де завгодно, за допомогою спеціальної програми через локальну мережу або інтернет.
 • Про решту, звичних уже достоїнства кондиціонерів Daikin досить лише нагадати - розширений діапазон роботи із зовнішніх температур - робота на обігрів до -20 ˚; автоматичне перемикання режимів охолодження-обігріву; 24-годинний таймер; автоматичний вибір швидкості вентилятора; тиха робота; автоматичний перезапуск при відновленні електропостачання; високопродуктивний режим; автоматичне хитання жалюзі в горизонтальній і вертикальній площинах; вбудований титано-апатитовий фільтр; режим комфортного сну; режим підтримки комфортної температури і 5-річна гарантія від японського виробника.

Замовте розрахунок

або задайте питання по вашому об'єкту досвідченим фахівцям прямо зараз

Коментарі: 1
Kot 21-12-2017 23:16
Реально навороченный кондей.
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені*