27 000 грн
В наявності
Площа, м.кв.: 25
Тип кондиціонера: Настінний
Тип роботи: Холод-тепло
Тип компресора: Інверторний
Потужність охолодження, Вт: 2600
Потужність обігріву, Вт: 2800
Площа

Гарантія

5 років

Доставка

безкоштовно

Вартість монтажних робіт

від 2700 грн.

Опис Тепловий насос Cooper&Hunter Nordic R32 CH-S09FTXN-NG


Енергоефективність в режимі обігріву (COP)
4,52
Енергоефективність в режимі охолодження (EER)
4,56
Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ19/24/36/40
Тип холодоагентаR32
Сезонний коефіцієнт продуктівності обігріву (SCOP)5.1 (A+++)
Сезонний коефіцієнт продуктівності охолодження (SEER)
6.7 (A++)
Витрата повітря внутрішнім блоком, м.куб/год150/230/440/520
Діаметр труб підключення, мм6,38/9,54
Температурний діапазон роботи, охолодження/обігрів+18...+52/-25...+24
Напруга живлення, В/Гц/ф220-240/50/1


NORDIC EVO NG (Inverter) - нова лінійка теплових насосів "повітря-повітря", адаптованих для роботи на обігрів у країнах північної Європи. Спліт-системи даної серії можуть працювати на обігрів при температурі зовнішнього повітря до -25°C. Головною відмінністю даної модифікації серед інших кондиціонерів серії - це новий озонобезпечний фреон R-32. 

Функції Cooper&Hunter CH-S09FTXN-NG

Cooper&Hunter CH-S09FTXN-NG

Клас сезонної енергоефективності - на основі останніх директив ЄС ErP. Більш точно надає інформацію про енергоефективність продукту, для якої враховується кліматична зона Європи, робота компресора на частковому навантаженні. Спліт-системи серії Nordic NG мають найвищий клас сезонної енергоефективності A+++

Cooper&Hunter CH-S09FTXN-NG

Холодоагент R-32. Сучасний однокомпонентний фреон. Вибір систем кондиціонування на R-32 підвищує енергоефективність, полегшує експлуатацію і обслуговування кондиціонера. R-32 має покращені охолоджувальні властивості у порівнянні з R-410A і має нижчий потенціал глобального потепління.

Cooper&Hunter CH-S09FTXN-NG

Оригінальний інверторний компресор PANASONIC -забезпечує максимальний комфорт, гарантує більш точне підтримання температури. Має кращу енергоефективність у порівнянні з неіневерторними, а також вищий моторесурс та малий рівень шуму.

Cooper&Hunter CH-S09FTXN-NG

Step-less Fan Control – унікальна технологія плавного регулювання швидкості вентилятора внутрішнього блоку в широкому діапазоні від 1% до 100%.

Cooper&Hunter CH-S09FTXN-NG

WI-FI – вбудований Wi-Fi модуль для можливості керування кондиціонером через смартфон чи планшет. Дозволяє встановлювати температуру та змінювати налаштування системи навіть на відстані. Ця інновація забезпечую комфорт та повноту керування приладом.

Cooper&Hunter CH-S09FTXN-NG

Захист від обмерзання - інтелектуальний захист теплообмінника зовнішнього блоку від наморожування льоду, завдяки якій покращується ефективність роботи на обігрв та скорочуються періоди відтайки. Спеціальний алгоритм, що забезпечує стабільну та ефективну роботу при від'ємних температурах ззовні. Система складається з алгоритму інтелектуального розморожування, підігріву компресора та піддона, регулятора швидкості вентилятора зовнішнього блоку.

Cooper&Hunter CH-S09FTXN-NG

LED-дисплей - стильний сучасний LED-дисплей на передній панелі внутрішнього блоку. Информує про заданий режим роботи і встановлену температуру. М'яке підсвічування прихованого дисплея не заважає нічному сну. 

Cooper&Hunter CH-S09FTXN-NG

Технологія I-Action – розробка инженерів Cooper&Hunter. Плавна робота компресора можлива завдяки ультранизької частоті обертів інверторного компресора, автоматичної адаптації напруги, а також інтелектуальному мікропроцесорному керуванню.

Cooper&Hunter CH-S09FTXN-NG

Функція I FEEL – контролер автоматично регулює температуру, відповідно температурному датчику на пульті ДУ.

Cooper&Hunter CH-S09FTXN-NG

Авторестарт - функція автоматичного перезапуску приладу після зникнення електроживлення із збереженням налаштувань.

Cooper&Hunter CH-S09FTXN-NG

Режим комфортного сну Sleep. Спеціальний алгоритм підтримує комфортну температуру в приміщенні вночі.  Гарантує безшумну роботу за спеціальною програмою, що створює кращі температурні умови для комфортного сну.

Cooper&Hunter CH-S09FTXN-NG

Ширококутові жалюзі влаштовані так, що створюють охоплення всього обсягу приміщення в режимі автоматичного скерування повітря SWING.

Cooper&Hunter CH-S09FTXN-NG

Підсвітка дисплея внутрішнього блока.

Cooper&Hunter CH-S09FTXN-NG

Самодіагностика - система самовизначення помилок у роботі основних блоків та режимів. Дозволяє вчасно виявити несправність у роботі і надати код несправності сервісному спеціалісту. 

Cooper&Hunter CH-S09FTXN-NG

Автозахист - основні компоненти і важливі  вузли кондиціонера захищені, завдяки датчикам та алгоритмам рекування. 

Cooper&Hunter CH-S09FTXN-NG

24-годинний таймер на вмикання/вимикання. Дозволяє налаштувати прилад так, щоб не було зайвої перевитрати енергії, коли вас немає вдома. Надає можливість запрограмувати вмикання певного режима, температури, функції у визначений термін. Ви насолоджуєтесь комфортом у приміщенні з перших секунд повернення додому.

Cooper&Hunter CH-S09FTXN-NG

Низький рівень шума - тиха робота як внутрішнього, так і зовнішнього блоків забезпечена конструктивними особливостями тангенціального вентилятора, а також корпусу основних блоків спліт-системи.

Відео огляд Cooper&Hunter CH-S09FTXN-NGОпис Cooper&Hunter CH-S09FTXN-NG

NORDIC EVO NG - інновациійий тепловий насос нового покоління, в преміальній комплектації «GENERATON V».  Адаптований для роботи на тепло в північних країнах Європи. Працює на найсучаснішому однокомпонентному холодоагенті R-32.

Стильний дизайн та широкий функціонал задовольнить найвибагливішого користувача. Вибоір режимів роботи класичний: охолодження/обігрів/вентиляція/осушіння, при чому в режимі обігріву спліт-система може працювати до –25°C температури зовнішнього повітря.  Діапазон зовнішніх температур при роботі на охолодження - від +18°C до +48°C.

Для зручності експлуатації восени на навесні передбачена функція автовибору режимів роботи, коли головна задача кондиціонера - це набір і підтримка заданої температури за допомогою автоматичного перемикання режимів охолодження-нагрів, якщо це необхідно.  Температурний контроль при цьому осущздійснюється з точністю +/-0,5 °C.

При роботі на обігрів виключена можливість обдува холодним повітрям за счет рахунок затримки пуска вентилятора, щогарантує повний комфорт перебування в приміщенні.  Для інтенсивного охолодження чи нагріву повітря у приміщенні достатньо  увімкнути режим "TURBO", який для більшої зручності винесений окремою кнопкою на пульті дистанційного керування.

Всі пульти ДУ в спліт-системах виробника Cooper&Hunter зручні, ергономічні, а також захищені спеціальним антибактеріальним покриттям. Керувати кондиціонером можна також через смартфон чи планшет завдяки вбудованому модулю Wi-Fi.

Спліт-системи Cooper&Hunter серії Nordic оснащені унікальною системою тотального очищення повітря. Комплекс активних фільтрів забезпечує захист від більшості побутових забруднень (пил, неприємні запахи, бактерії, віруси) і одночасну іонізацію повітря у приміщенні. Кондиціонер всмоктує забреднене повітря, ретельно відфільтровує шкідливі компоненти та повертає до приміщення очищене повітря.

NORDIC EVO NG (Inverter) - це стабільна еффективна робота, зручне керування і комфорт при будь-якій погоді. 


За додатковою консультацією чи замовлення телефонуйте (044) 222-56-56 ии скористайтесь кнопкою зворотнього дзвінка!

Характеристики Тепловий насос Cooper&Hunter Nordic R32 CH-S09FTXN-NG

Технічні характеристики
Площа, м.кв. 25
Тип кондиціонера Настінний
Тип роботи Холод-тепло
Тип компресора Інверторний
Потужність охолодження, Вт 2600
Потужність обігріву, Вт 2800
Електрична потужність, кВт 0.62
Розміри, мм 279х792х195/ 540х830х325

Відгуки Тепловий насос Cooper&Hunter Nordic R32 CH-S09FTXN-NG

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів

Проекти Карно